$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
Gatavojamies braukt uz Alpiem slēpot – kuru kūrortu izvēlēties - Turists.net - Pēdējā brīža ceļojumi, aviobiļešu rezervēšana, viesnīcas, ceļojumu katalogs, tūrisma aģentūra
 
Aizpildi pieteikumu un saņem piedāvājumu no 66 tūrisma aģentūrām
lat
rus
Pieaugušie
Bērni (2-12)
Zīdaini (0-2)
calendar
calendar
Jūsu vārds
Tālrunis
E-pasts
 
  Rezervē on-line!  
Aviobiļešu rezervēšana Viesnīcu rezervēšana
     
 
  Ieskaties  
 
     
 

Pēdējā brīža ceļojumi

 
Nākošās 7 dienas
Nākošās 14 dienas
visi pēdējā brīža ceļojumi
     
 

Ceļojumi

 
  meklēt  
TOP ceļojumi
Aktīvā atpūta (17) , Autobusu ceļojumi (42) , Avio ekskursijas (32) , Eksotika (17) , Jaunā gada (7) , Kāzu ceļojumi (2) , Kruīzi (1) , Pasākumi, koncerti (8) , Slēpošana (1) , SPA atpūta (2) , Vasaras nometnes (1) , Čarteri, turoperātori (1) , Makšķerēšana (1)
Valsts
 
     
 
 

Gatavojamies braukt uz Alpiem slēpot – kuru kūrortu izvēlēties

 

Gatavojamies braukt uz Alpiem slēpot – kuru kūrortu izvēlēties

Papildus informācija:
Visi ceļojumi - Austrija
Foto un video - Austrija
Idejas ceļojumiem - Austrija
Jaunumi - Austrija
Visi ceļojumi - Aktīvā atpūta
Foto un video - Aktīvā atpūta
Idejas ceļojumiem - Aktīvā atpūta
Jaunumi - Aktīvā atpūta

 

 

Slēpošanas reģions
Atrodas dienvidos no Zalcburgas un apvieno vairākus ciematus. Vairums kalnu virsotņu atrodas gan zemāk par diviem kilometriem, tomēr mākslīgā sniega ražošanas sistēma nodrošina trases ar sniegu 100% apmērā. Pēdējo gadu laikā šeit ir uzbūvēti daudzi ātri un ērti pacēlāji, kas kalnā pacelšanos padara sevišķi patīkamu.
Flachau slēpošanas nogāzes (trašu kopējais garums 177 km) galvenokārt ir vidējas sarežģītības pakāpes un sniedzas pāri vairākām ielejām. Caur kalniem ir iespējams nokļūt līdz Wagraini, no kurienes savukārt var doties tālāk līdz pat Alpendorfas ciematam. Šāds iespaidiem bagāts dienas ceļojums praktiski ir pa spēkam ikvienam.
No 5 km attālumā esošās Flachauwinkl’as (kopējais trašu garums 88 km), uz kurieni ved bezmaksas slēpošanas autobuss, var slēpot uz Zauchens’es un Kleinarl’es ciematiem. Zauchenses nogāzes ir ar dažādu sarežģītības pakāpi – no iesācējiem piemērotiem gariem lēzeniem nobraucieniem līdz pat Zauchenses nogāzes pasaulslavenajai ātrās nolaišanās trasei. Vienlaicīgi interesenti šeit var atrast vairākas neskartas sniegotas kalnu nogāzes un tūristu rīcībā ir slaloma trase ar laika skaitītāju. Uz Kleinarl’es garajām labā stāvoklī esošajām nogāzēm atrodas viens no lielākajiem sniega parkiem Austrijā.

Snovbords un off-piste
Snovbordistu priekam šeit nav lēzenu bezslīpuma pārejas trašu, nedz arī enkurveida pacēlāju. Zauchensē virs meža joslas esošajās ziemeļu nogāzēs interesenti atradīs neskarta sniega laukus. Tāpat ir iespējams savas prasmes pārbaudīt, lavierējot starp kokiem. Stāvākās nogāzes stiepjas no 2188-metrus augstās Gamskogeli kalna virsotnes, plašs snovbordistu sniega parks atrodas Flachauwinklī.

 

After-ski
Flachausā ir straujš un izklaidējošs. Slēpošanas dienu var jautri pabeigt oriģinālos kalnu restorānos, no kurienes, iestājoties tumsai, tiek veikti nobraucieni lejā. Ciemata populārākais after-ski ir nelielajā Hofstadlī. Galvenajā ielā apmeklētājus laipni gaidīs restorāns Hoagascht un Ema`s krodziņš. Vakaros vienmēr daudz apmeklētāju ir mielošanās un deju vietā Musistadl. Šī divstāvīgā ar vairākām zālēm aprīkotā ēka katru dienu piedāvā dzīvo mūziku, vakariņas zviedru galdā un dažādus tematiskos pasākumus.

Slēpošanas ciemats
Flachau atrodas tikai 70 km attālumā no Zalcburgas un tas ir salīdzinoši plaši izvietots ciematiņš, kurā piedzimis un uzaudzis ir austriešu elks, divkārtējais olimpiskais čempions Hermans Maiers. Ar šī leģendārā slēpotāja izdarībām var iepazīties viņa fan-shop`ā.
Divas dienas nedēļā uz nakts arī braukšana ar īstenām Tiroles ragavām. Flachausai nepiemīt top līmeņa slēpošanas kūrortiem raksturīgā nervozitāte, plašunobraucienu tiek atvērta 1,5-kilometrīgā apgaismotā kalna nogāze. Patīkamas izjūtas piedāvā ma pilnīgi pietiek gan lielajiem, gan mazajiem - kā uz kalna, tā arī ciematā.


  INFORMĀCIJA PAR KALNU

Ciemata atrašanās augstums

927 m

Augstākais pacēlājs

2188 m

Nobrauciena trašu kopējais garums 

265 km

Melnās trases

34 km

Sarkanās trases

145 km

Zilās trases

86 km

Pacēlāju skaits

80

Garākā nobrauciena trase

5 km

Biļete uz pacēlāju/pieaugušais

182 EUR

Biļete uz pacēlāju/jauniešiem  (dzimšanas gads 1988-1991)

153 EUR

Biļete uz bacēlāju/bērniem 
(dzimšanas gads 1992-2001)

94.50 EUR

Biļetes uz pacēlāju depozīts

3 EUR

inventāra noma 6 d.

55 LVL

Attālums līdz Minhenei

240 km

Slēpošanas reģiona plašums    ****
Iesācējiem *****
Amatieriem  ****
Ekspertiem ***
Snovbordistiem    ****
Ģimenēm ar bērniem      *****
Ciemata šarms    ***

 ISCHGL (Austrija)

http://www.ischgl.com/                                    

Vieta, kus veiksmīgi savienot tusiņu ar aktīvu atpūtu!

Slēpošanas kūrorts

Šis sarežģītajā nosaukumā nodēvētais slēpošanas ciemats ir atzīts par labāko slēpošanas kūrortu Alpos! Ischgl slēpošanas trases plešas pāri vairākām kalnu grēdām Austrijas un Šveices teritorijā. Tā kā 90% slēpošanas trašu atrodas augstāk par 2000 metriem, tad vienmēr ir nodrošināti labi sniega apstākļi. No ciemata ātri gondelveida pacēlāji paceļ slēpotāju Idalphi (2320 m), kas ir galvenais trašu pacēlāju satiksmes punkts. Vairumā esošās sarkanās trases Austrijas pusē piedāvā nobrauciena baudu pirmkārt vidēja un augsta līmeņa slēpotājiem – snovbordistiem. No Palinkopfas virsotnes izejošās trases ir aizraujošas un straujas. Pāri kalnu nogāzēm nokļūstot Šveicē, jūs turpretī vairumā atradīsiet vieglākas zilās trases un garu nobrauciena trasi uz Samnauna ciemu, kas pa autoceļiem ir grūti sasniedzama brīvā muitas zona. Alp Trida ar savu blīvo pacēlāju tīklu un iespēju nobraukt no dažādās pusēs esošām trasēm veido sava veida „slēpošanas Meku”. Visā rajonā ir pieejamas vairākas jaukas kalnu kafejnīcas. Kalnu grēdā uz divu valstu robežas dokumentus parasti nepārbauda, kaut arī pases līdzi nēsāšana ir obligāta.    

 

Snovbords un off-piste

Ischgl atrodas ar sniegu visbagātākajā Austrijas rajonā un vairums trašu atrodas augstāk par meža robežas zonu. Tas rada labus priekšnoteikumus visiem piedzīvojumu meklētājiem, kurus nesajūsmina nobrauciens pa labi apstrādātām trasēm. Straujas, neapstrādātas off-piste nogāzes atradīsiet vairākās vietās gan Austrijas, gan arī Šveices teritorijā. Idalipā snovbordistu rīcībā ir plaša sniega dēļu izvēle. 

After-ski

Ischgl after-ski ir patiesi straujš un neaizmirstams. Šeit atradīsiet vairākus populārus un slavenus after-ski bārus, kuri pēc slēpošanas dienas beigšanās praktiski iesūc sevī cilvēkus. No dienas uz dienu notiekošā trakā pēcpusdienas svinēšana ir kļuvusi par vienu no iemesliem, kāpēc cilvēki Ischglā atkal un atkal atgrie˛as pavadīt ziemas atvaļinājumus. Visapmeklētākais after-ski bārs ir liels divstāvīgs Trofana Alm, kur skan populāri šlāgeri un alus tiek tirgots ik uz soļa. Niki’s Stadl piesaista ar aizraujošu programmu, Kuhstall izceļas ar raibu apmeklētāju kompāniju un ilgu svinēšanu.
Kam vēl spēka pietiek, var pagarināt dienu neskaitāmos naktsklubos vai baudīt lielisko Austrijas virtuvi da˛ādos restorānos.

Slēpošanas ciemats

Ischgl slēpošanas kūrortu sāka veidot pirms četrdesmit gadiem. Ciemata plānojums tādēļ ir ļoti ērts un pārdomāti orientēts uz slēpotāju. Tiroles stilā veidotas viesnīcas ir izvietotas salīdzinoši nelielā teritorijā, un tas rada sajūtu, ka viss nepieciešamais atrodas rokas stiepiena attālumā. Labu piekļūšanu visiem galvenajiem pacēlājiem nodrošina vairāki lifti, kā arī ar pazemes tuneli aprīkots Ischgl elevators. Patīkami var relaksēties sporta kompleksā Silvretta Center, kurā ir dažādas pirtis, peldvieta, ķegļi, restorāns un interneta punkts.

Slēpošanas teritorijas plašums    ****
Iesācējiem ****
Amatieriem  *****
Ekspertiem ***
Snovbordistiem    ****
Ģimenēm ar bērniem      ****
Ciemata šarms    *****


 

INFORMĀCIJA PAR KALNU

Ciemata atrašanās augstums

 

1400 m

Augstākais pacēlājs

2872 m

Nobrauciena trašu kopējais garums

230 km

Melnās trases + ski route

45+20 km

Sarkanās trases

127 km

Zilās trases

38 km

Pacēlāju skaits

42

Garākā nobrauciena trase

12 km

Distanču slēpošanas trase

48 km

Biļete uz pacēlāju/pieaugušais

187 EUR*

Biļete uz pacēlāju/bērniem  (dzimšanas gads 01.09.91-01.09.00)

112 EUR

Biļetes uz pacēlāju depozīts

5 EUR

Inventāra noma 6 d.

105 LVL

Ielidošana

Minhene

Attālums līdz lidostai

300 km

 

 

SÖLDEN (Austrija)
www.soelden.com

Ledājs, kas izkausē sirdi!  

 

 

Slēpošanas kūrorts
Divi savā starpā savienoti ledāji, kas pilnībā garantē sniegu, Octalas saulainā ieleja un izklaidējošs after ski – šīs ir trīs Solden visaugstāk vērtētās īpašības. Solden slēpošanas kūrorts ir pazīstams ar nosaukumu ÖTZTAL ARENA un šī ir viena no tām retajām vietām Austrijā, kurā ir iespējams slēpot visa gada garumā. Soldena vēl ir arī īpaša ar to, ka veseli trīs pacēlāji paceļ augstāk par 3000 metriem – tādas iespējas nav pat vairākiem lielākiem slēpošanas kūrortiem! No Solden ciemata ar gondolveida pacēlāju var nokļūt uz diviem dažādiem savstarpēji savienotiem kalniem - Gaijslahkola un Gigijoh. Gaijslahkolas pacēlājs paceļ 3028 m augstumā, no kurienes paveras lielisks skats uz Octalas ieleju. No šīs virsotnes sākas arī kūrorta elitārā trase, kas, pateicoties savam augstumam un stāvumam, sniedz patiesu baudu augsta līmeņa slēpotājiem. Gigijoh piedāvā da˛ādu trašu izvēli – zilās trases iesācējiem, snovbordistiem, mogula trases, kā arī pastāv vairākas īsteni melnas trases. No Gigijohas ir ērti turpināt ceļu uz Rettenbahas un Tiefenbahas ledājiem, kurus vienmēr klāj pietiekams daudzums viegla un svaigi uzsniguša sniega. Šīs trases ir vieglāka profila un ir pa spēkam ikkatram. Pateicoties garantētajam sniegam, sezonas pirmie Alpu slēpošanas sacīkšu MK etapi tiek organizēti tieši Soldenā uz Rettenbaha ledāja.

Snovbords un off-piste
Gigijohas plašais sniega parks sniedz visa veida atrakcijas, pēc kādām vien snovbordista dvēsele spēj ilgoties. Off-piste iespējas ir dažviet sarežģītas, jo labākās nogāzes nav aprīkotas ar ērtu pieeju pacēlājiem. Ledāja nogāzes īsteniem offeriem varbūt ir pārāk līdzenas, tomēr tajā pašā laikā tās ir lieliski piemērotas amatieriem mīkstajā sniegā veikt pirmos izmēģinājumu nobraucienus.

Slēpošanas ciemats
Solden ir garenas ielejas pakājē izvietots garenas formas ciemats, kura galvenā ielā ir diezgan blīva satiksme. Bieži tiek organizēti dažādi izklaides pasākumi: gadu mijas svinības, ansambļu uzstāšanās, kalnu šovi utt. Vienu reizi nedēļā tiek atvērta Eiropā garākā apgaismotā nogāze, kas sniedz patiesu nobrauciena prieku un neaizmirstamu panorāmas skatu uz naksnīgajiem kalniem. Vakara slēpošana ir apvienota ar atraktīvu kalnu šovu, kurā vietējās slēpošanas skolas profesionāļi demonstrē savas prasmes.
Relaksācija brīvā laika centrā “Freizeit Arena” (
www.freizeit-soelden.com) un AQUA DOME (www.aqua-dome.at
) pieliek patīkamu punktu slēpošanas dienai. Baseini, da˛āda veida pirtis, ķegļu zāle un tenisa halle sniedz patīkamu pārmaiņu garajai slēpošanas dienai.
Tajā pašā laikā ir vērts apmeklēt arī Octalas ielejā divdesmit minūšu braukšanas attālumā esošo Hohgurgli un Obergurgli, kas veido atsevišķu slēpošanas kūrortu. Minēto ciematu slēpošanas trases savā starpā ir savienotas ar ērtu 3600 m garu horizontālo pacēlāju. Šeit atradīsiet kopumā 110 km garas labā stāvoklī uzturētas trases, mierīgāku atmosfēru un mazāk cilvēku. Tomēr ir jāiegādājas atsevišķa pacēlāju biļete, jo Soldenas biļete šeit nav spēkā.

After-ski
Soldena ir pazīstama ar aizraujošu un izklaidējošu after-ski. Nobraucot no kalna, uz galvenās ielas vienu aiz otra atradīsiet after ski krodziņus, kas ir līdz malām pilni ar jautriem cilvēkiem – uzreiz pie Gigijohi stacijas atrodas Heiner’s Adabei, siltākā laikā arī Liebe Sonne terases bārs. Ar slēpju zābakiem tiek dejots uz bāra letēm un apmeklētāji sirsnīgi dzied līdzi pazīstamām melodijām. Draudzīga apkalpošana rada patīkamu atmosfēru.
Soldenai piemīt magnētisks spēks, kas reiz šeit pabijušus slēpotājus-snovbordistus atkal un atkal velk atpakaļ.

Slēpošanas teritorijas plašums    ***
Iesācējiem ****
Amatieriem  *****
Ekspertiem ****
Snovbordistiem    ****
Ģimenēm ar bērniem      ****
Ciemata šarms    ***

INFORMĀCIJA PAR KALNU:

Ciemata atrašanās augstums

1377 m  

Augstākais pacēlājs

3249 m

Nobrauciena trašu kopējais garums

146 km

Melnās trases + ski route

27+6 km

Sarkanās trases

62 km

Zilās trases

51 km

Pacēlāju skaits

34

Garākā nobrauciena trase

12 km

Biļete uz pacēlāju/pieaugušais

205.50EUR

Biļete uz pacēlāju/jauniešiem  (dzimšanas gads 1989-93)

143 EUR

Biļete uz pacēlāju/bērniem 
(dzimšanas gads 1994-2000)

111 EUR

Biļetes uz pacēlāju depozīts

2 EUR

Hoch- un Obergurglis papildus

10 EUR

inventāra noma 6 d.

95 LVL

Attālums līdz Cīrihes lidostai

280 km

DAVOS (Šveice)
www.davos.ch

Neticami tukšas kalnu nogāzes gan tiem, kuri slēpo pa trasēm, gan tiem, kuri izvēlas „pūderi”!

Slēpošanas reģions
Šveices Alpu slavenajā slēpošanas kūrortā „savu trasi” atradīs ikkatra līmeņa slēpotājs.
Davosa atrodas līdzenā ielejā, kuru apskauj līdz 3000 m augstas skaistas un sniegotas kalnu virsotnes. Davosa tiek uzskatīta par vienu no ekskluzīvākajiem slēpošanas kūrortiem Alpos. Reģions sastāv no pieciem dažādiem centriem, kas savstarpēji ir savienoti ar slēpošanas autobusu vai vilcienu satiksmi. Katrs, no iesācēja līdz pat profesionālim, atradīs šeit sava līmeņa trasi. Parsennā, kas ir lielākā un senākā centrā, pirmais pacēlājs tika atklāts jau 1931. gadā. Tur atrodas visā reģionā garākās slēpošanas trases. Nogāzes ir ar daudzveidīgiem un dažādiem profiliem – no lēzenajām pārejas trasēm līdz sarežģītajām melnajām trasēm. Jakobshornas un Rinenhornas platās nogāzes vislabāk ir piemērotas vidēja līmeņa slēpotājam. Rinenhornā atrodas reģionā garākā ragavu trase. Jakobshorna ir starptautiski pazīstama kā snovbordistu Eldorado. Abos centros izjūtu dažādības pietiks visai dienai. Madrisa un Pischa ir ar vieglākām trasēm, tādējādi labi piemērota ģimenēm ar bērniem un vienkārši dabas skatu mīļotājiem. Davosas sare˛ģītākās trases (75 km) ir slavenas ar ikgadējām PČ-etapu sacensībām.

Snovbords un off-piste
Snovbordistu iemīļotākās vietas ir Jakobshornas nogāzes ar divām half-pipe un snovborda parku Parsennā. Jakobshornā atrodas gara mogula trase.
Off-piste iespējas Davosā ir pārpārēm. Augstāk kalnos bagātīgi ir izvietoti starptrašu sniega lauki, kā arī vairākas me˛ainā apvidū esošas off-piste trases, kuras ved lejā uz ciematu. Atraktīvākās off vietas atrodas Jakobshornā un Parsennā. Pārgājieni tiek organizēti Madrisas reģionā.


After-ski

Kaut gan after-ski Davosā nav tik aktīvs kā Austrijas „karstākajos punktos”, tomēr, slēpošanas dienai beidzoties, jautri svētki sākas jau pie kalnu nogāzēm. Populārākā iestāde ir Jakobshornā esošais Jatz bārs un kalna pakājē esošā Bolgen Plaza, kuras terasē sēžot un alus kausu malkojot, paveras patīkams skats uz kalnu, un var skatīties kā draugi veic savas pēdējās nolaišanās šajā dienā. Noteikti ir vērts atvilkt elpu Rinenhornas simpātiskajā, ar lielu atvērtu kamīnu aprīkotajā grila restorānā. Pilsētas centra jautrākās iestādes ir Chämi bārs un Ex Bar. Pilsētā ir izvietoti vairāki labi restorāni, kā arī vairāki naktsklubi. Ciematam raksturīgs, ka vairums ēstuvju un izklaides vietu atrodas viesnīcās.

Slēpošanas ciemats
Eiropā visaugstāk izvietotā Davosas pilsēta atšķiras no citiem Alpu atzariem, pirmkārt jau ar savu apmēru. Šeit savu būtisku lomu spēlē arī konferenču tūrisms. Simpātiskā, ar 13 000 iedzīvotājiem bagātā kūrorta pilsētiņa sastāv no divām daļām – Dorfas un Platzas. Kalnu ciematam savdabību šarmu piedod arī netālu esošais burvīgais Klostersis. Papildus slēpošanai Davosā var atrast daudzas citas aizraujošas izklaides iespējas. Sporta aktivitāšu cienītājiem šeit ir vairākas slidotavas, tenisa un skvoša laukumi, ķegļu trases. Iecienīta ir arī lidošana ar deltaplānu. Pilsētas centrā atrodas ūdens komplekss Eau-là-là. Kultūras cienītāju priekam šeit ir vairāki muzeji, kinoteātris un teātris.
Pilsētas galvenā iela ir lieliski piemērota šopingam.

Ciemata šarms

Slēpošanas reģiona apmērs ****
Iesācējiem ****
Amatieriem *****

Ekspertiem

****

Snovbordistiem

*****
Ģimenēm ar bērniem ****
Ciemata šarms ***


 

 

  INFORMACIJA PAR KALNU

Ciemata atrašanās augstums

1560 m

Augstākais pacēlājs

2844 m

Nobrauciena trašu kopējais garums

305 km

Melnās trases

110 km

Sarkanās trases

134 km

Zilās trases

61 km

Pacēlāju skaits

57

Garākā nobrauciena trase

12 km

Biļete uz pacēlāju/pieaugušais

285 CHF

Biļete uz pacēlāju/jauniešiem 13-17 g 

200 CHF

Biļete uz pacēlāju/bērniem  6-12 g

100 CHF

Biļetes uz pacēlāju depozīts

5 CHF

inventāra noma 6 d.

70 LVL

ielidošana

 Cīrihe

Attālums līdz lidostai

160 km

CERVINIA - ZERMATT - VALTOURNENCHE (Itālija)  
www.cervinia.it

Lieliska vieta, skarba un tik ļoti skaista!

Slēpošanas reģions
Sniegotā Matterhornas virsotne, panorāmas skati un garantēts sniegs visa gada garumā – tas pievelk Cervinijas slēpošanas reģionā.Cervinija un Zermatta veido starptautisku slēpošanas reģionu, izmantojot vienu pacēlāja biļeti, ir iespējams slēpot gan Itālijā, gan Šveicē. Šī ir viena no augstākajām un ar sniegu nodrošinātākajām slēpošanas vietām Eiropā. Cervinijā, Itālijas pusē, kopā ir nolaišanās trases vairāk nekā 150 km garumā. Trases sākas no Monte Rosa platformas un sniedzas virzienā uz Cerviniju un Valtournenchu ciematiem. Platajās, labi koptajās nogāzes ir lieliski apstākļi carving-stila piekritējiem, iesācējiem un bērniem. Salīdzinājumā ar citiem populāriem Alpu slēpošanas kūrortiem, šeit trases ir garākas un praktiski nepastāv rindas uz pacēlājiem. Pēdējo gadu laikā pacēlāju parks ir ievērojami papildināts ar ātriem un ērtiem pacēlājiem.Zermattas slēpošanas reģionā Šveicē kopumā trases ir aptuveni 200 km garumā un piedāvā pilnu izjūtu gammu, pēc kādas ilgojas slēpotāja dvēsele: platas, stingra pamata carvinga trases, ievērojamas augstuma starpības (1620-3883 m), kā arī dažāda profila slēpošanas trases. Unikāli dabas skati paveras uz kalniem no Klein Matterhorna un Gornergrates skatu platformām. Nav ne mazāko šaubu, kāpēc Matterhorna tiek uzskatīts par atraktīvāko kalnu masīvu Eiropā un kāpēc tas tiek dēvēts par Alpu Karalieni. Labos laika apstākļos var saskatīt arī Monblāna kalna virsotni. Noteikti ir vērts apmeklēt arī Klein Matterhornas virsotnē esošās dabiskās ledus alas.

Snovbords un off-piste
Off-piste cienītājiem iesakām doties ceļojumā pa šļūdoni kopā ar gidu. Heli-Ski cenas Cervinijā ir lētākas nekā citur Eiropā, iespējas savukārt lieliskas. Alpu lielākais, Monte Rosa šlūdonis, vilina šurp heli-ski interesentus no visas pasaules. Snovbordisti par reģionā vislabākajām uzskata Zermattes nogāzes, lai arī pārejai uz Šveices pusi ir jāšķērso gara un lēzena trase.

After-ski
Cervinijas after-ski ir samērā atturīgs. Pirms nolaišanās ciematā par pierastu ir kļuvis ieradums nogāžu bārā iedzert kādu pēcpusdienas drinku. Draugu kompānijā ir vērts nogaršot Valdostani kafiju, kuru saskaņā ar tradīcijām bauda nelielā sabiedrībā no viena koka trauka, kuram nav snīpja.
Briti un skandināvi pēc slēpošanas dienas sanāk kopā Cervinijas nelielajos bāros. Populārākās after-ski iestādes ir Dragon, Jeti un Copapan. Uz galvenās ielas izvietotie, bagātīgie restorāni piedāvā lieliskus itāļu ēdienus un gardus vīnus. Kā Aosta vīni, tā arī vietējais Fontina siers ir populāri visā Itālijā. White Rabbit naktsklubā dejas notiek līdz pat rīta stundām. 
 

Slēpošanas ciemats

Cervinija atrodas skaistā Aostas ielejā un savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties netālu esošajai populārajai Cervino kalna virsotnei. Šveicieši savukārt dēvē šo pašu, neapšaubāmi visskaistāko Alpu virsotni, par Matterhorniku. Nelielais ciematiņš ar 1000 vietējiem iedzīvotājiem ir kompakts un ērts. Tā kā šis ir viens no augstākajiem slēpošanas kūrortiem Alpos, tad šeit ir īpaša, augstu kalnos raksturīga aura. Vakarā sportisku atslodzi piedāvā boulinga zāle, slidotava un peldvieta.
Slēpojot pāri Alpu galvenajam slēpošanas kompleksam virzienā uz ziemeļiem, var nolaisties Zermattā, vienā no Šveices ievērojamākajiem slēpošanas kūrortiem. Noteikti ir vērts arī apciemot šo jauko ciematu, kurā nav autotransporta.

Slēpošanas reģiona plašums    ****
Iesācējiem *****
Amatieriem  ****
Ekspertiem ***
Snovbordistiem    ***
Ģimenēm ar bērniem      *****
Ciemata šarms    ***  INFORMĀCIJA PAR KALNU

 Ciemata atrašanās augstums

2050 m

 Augstākais pacēlājs

3883m

 

 Nobrauciena trašu kopējais garums

350 km

 

 Melnās trases

70 km

 

 Sarkanās trases

175 km

 

 Zilās trases

105 km

 

 Pacēlāju skaits

57

 

 Garākā nobrauciena trase

22 km

 

 Biļete uz pacēlāju/pieaugušais

228 EUR*

 

 Biļete uz bacēlāju/bērniem
(dzimšanas gads 31.10.95 – 31.10.99)

114 EUR*

 

*cenas no pagājušā gada

 

 

Biļetes uz pacējāju depozīts

5 EUR

 

 Visiem bērniem līdz 14 gadu vecumam aizsargķivere obligātas!   

 

 

  Inventāra noma 6 dienas

55 LVL

 

 Attālums līdz Minanas (Malpensas) lidostai

200 km

 Atpakal
 
     

 
 
Čīle · Čehija · Ēģipte · Īrija · Ķīna · Šrilanka · Šveice · Āfrika · Albānija · Andora · Arābu Emirāti · Argentīna · Armēnija · ASV · Austrālija · Austrija · Azerbaidžāna · Bahāmu salas · Bahreina · Bali · Baltijas valstis · Baltkrievija · Beļģija · Benilukss · Botsvāna · Brazīlija · Bulgārija · Burma · Centrālamerika · Dānija · DAR · Dienvidāfrika · Dominikānas Rep. · Eiropa · Ekvadora · Fidži · Filipīnas · Francija · Franču Polinēzija · Garpagu salas · Gotlande · Grieķija · Gruzija · Havaju salas · Holande · Horvātija · Ibiza · Igaunija · Indija · Indonēzija · Irāna · Islande · Itālija · Izraēla · Jamaika · Japāna · Jaunzēlande · Jordānija · Kambodža · Kanāda · Kanāriju salas · Karību salas · Kenija · Kipra · Koreja · Kostarika · Krēta · Krievija · Kuba · Laosa · Latvija · Lielbritānija · Lietuva · Madagaskara · Malaizija · Maldivu salas · Maljorka · Malta · Maroka · Maurīcija · Maurīcijas sala · Meksika · Melnkalne · Monako · Namībija · Nekuriene... · Nepāla · Norvēģija · Omāna · Panama · Papua Jaungvineja · Peru · Polija · Portugāle · Rietumsahāra · Rumānija · Sardīnija · Serbija · Singapūra · Skandināvija · Skotija · Slovākija · Slovēnija · Somija · Spānija · Taiti · Taizeme · Tenerife · Tunisija · Turcija · Ukraina · Ungārija · Uzbekistāna · Vācija · Vatikāns · Venecuēla · Vjetnama · Zimbabve · Zviedrija ·
© Turists.net, 2003-2008. Visas tiesības aizsargātas.
magento responsive extension development
majaslapa.lv
x
Detektivi sniegs Jums visu vēlamo informāciju, ko vēlaties noskaidrot, piemēram, par kādu personu. Viss, kas Jums jādara ir jāgaida rezultāts – profesionāli darbinieki tiks galā ar uzdevumu. Ikdienā apsardzes signalizācija praktiski ir nemanāma, jo darbojās tikai trauksmes situācijās. Ēku pārvaldīšana, kas uzticēta profesionāliem cilvēkiem, Jums dos sirdsmieru. Tagad atliks vairāk laika savu plānu un darbu realizēšanai.
 
Seychelles offshore IBC stays asolutely tax-free if not carrying on business
 
in Seychelles. Other rules for Seychelles offshore companies are not to own
 
real estate in Seychelles and not to conduct banking and insurance operations.
 
Seychelles is one of the most progressive offshore centres and one of
 
the best tax havens providing investors all the benefits of
 
tax exempt status, confidentiality and company law flexibility
 
in a completely stable economic and political environment.
 
For offshore company registration in Seychelles, only one director
 
and one shareholder are required; each of them can be either physical person
 
or corporate entity. Their details do not appear in the public records.
 
Information about beneficial owners, directors and shareholders
 
is kept confidential, not becoming the part of public record.
 
For maintaining owner's confidentiality, nominee services are also available.