$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
Ceļojumu plānošana šovasar - Turists.net - Pēdējā brīža ceļojumi, aviobiļešu rezervēšana, viesnīcas, ceļojumu katalogs, tūrisma aģentūra
 
Aizpildi pieteikumu un saņem piedāvājumu no 66 tūrisma aģentūrām
lat
rus
Pieaugušie
Bērni (2-12)
Zīdaini (0-2)
calendar
calendar
Jūsu vārds
Tālrunis
E-pasts
 
  Rezervē on-line!  
Aviobiļešu rezervēšana Viesnīcu rezervēšana
     
 
  Ieskaties  
 
     
 

Pēdējā brīža ceļojumi

 
Nākošās 7 dienas
Nākošās 14 dienas
visi pēdējā brīža ceļojumi
     
 

Ceļojumi

 
  meklēt  
TOP ceļojumi
Aktīvā atpūta (17) , Autobusu ceļojumi (42) , Avio ekskursijas (32) , Eksotika (17) , Jaunā gada (7) , Kāzu ceļojumi (2) , Kruīzi (1) , Pasākumi, koncerti (8) , Slēpošana (1) , SPA atpūta (2) , Vasaras nometnes (1) , Čarteri, turoperātori (1) , Makšķerēšana (1)
Valsts
 
     
 
 

Ceļojumu plānošana šovasar

 

Ceļojumu plānošana šovasar

Vispirms, lai dotos „kaut kur” ir nepieciešams brīvais laiks. Ak, laimīgie tie, kuri jebkurā brīdī var sakrāmēt ceļasomu un doties kur acis rāda... Tā var būt nedēļas nogale, kāda svētku diena klāt, plus iekrājušās papildus brīvdienas – un ceļojumam atvēlētais laiks ir gatavs. Šī formula neattiecas uz tāliem un eksotiskiem braucieniem, kad ceļojums jāplāno vismaz pusgadu iepriekš. Nākošais  - dosieties indviduāli vai tūristu grupā. Katram savas priekšrocības un trūkumi. Ceļojot „uz savu roku”, variet būt brīvi un mainīt plānus katru mīļu brīdi, bet jārēķinās, ka pašiem būs jāorientējas svēšā valstī, svešās pilsētās, valodas barjera, informācijas trūkums. Ceļojot tūristu grupā, ir ierobežota brīvība, bet viss tiek pasniegts „uz paplātes”.

     Izvēlieties transporta veidu! Pārgājiens nedēļas nogalē, laivošana, izbrauciens ar auto pa Latviju un tuvākajām kaimiņvalstīm, ceļojums ar auto pa Eiropu. Iesakām maksimālo ceļojuma laiku ar auto – 2 nedēļas. Vēlāk jau apnīk dzīve uz riteņiem. Ar lidmašīnu – lēto aviokompāniju galamērķi, iepirkšanās tūres, 3 dienas Londonā vai Prāgā, atpūtas lidojums uz dienvidu kūrortiem vai starpkontinentāli ceļojumi. Vilciens? Diemžēl no Rīgas jēdzīga satiksme tikai ar Krieviju, bet Eiropā ceļot ar vilcieniem ir ērti un ātri. Iesakām! Ar kuģiem varam aizceļot uz Skandināviju, Vāciju, ar kruīzkuģiem pa Vidusjūru, pa Norvēģijas fjordiem, Karību jūru un Franču Polinēzijas salām. Un vēl viens transporta veids – ceļojums grupā ar autobusu. Ļoti plašs tūroperātoru piedāvājums! Ceļojumi visām gaumēm un visiem maciņiem.

     Definējiet sev naudas līdzekļus, ko variet atļauties maksāt par ceļojumu un izdevumiem brauciena laikā!

 

Uzdosiet sev jautājumu, vai vajag izmantot ceļumu aģentūras pakalpojumus? Ceļojiet „uz savu roku” tikai tad, ja ziniet, ka tiksiet galā ar transportu, naktsmītnēm, valodu! Internets ir fantastiska lieta –  rezervējiet  aviobiļetes, viesnīcas, auto, pamatinformācija par apskates objektiem utt. Bet ne vienmēr var iztikt bez aģentūras palīdzības! Piemēram, Polijā bez naktsmītnes nepaliksiet, bet sezonas laikā pat Čehijā grūti atrast brīvu nummuriņu. Mēs tomēr iesakām iepriekš saplānot maršrutu un pašrocīgi vai ar aģentūras palīdzību norezervēt naktsmītnes. Aģentūrā jūs informēs par ceļojuma specifiku, drošību, dokumentāciju un vīzu informāciju. Bieži vien šī informācija ir bezmaksas un ceļojumu konsultanti atbildēs uz visiem jautājumiem, ja vienīgi nenāksiet sezonas karstumā, kad biroji ir pārpildīti.

     Svarīgi ceļojuma organizētājam darīt zināmas precīzas savas vēlmes, ko sagaidāt no ceļojuma? Kādu komforta līmeni vēlaties ceļojuma laikā? Profesionāls konsultants jums uzdos kaudzi ar jautājumiem, lai piedāvātu tieši to, ko vēlaties. Visas papildus vēlmes parasti tiek piefiksētas līgumā. Nekavējieties no ceļojuma atzvanīt, ja  galamērķī nav tas, kas jums pienākas. Visu var atrisināt sarunu ceļā: samainīt viesnīcas numuru, sagādāt gidu, transportu utt.

     Ceļojumu aģentūrā vajadzētu jūs brīdināt par iedzīvotāju specifiskām paražām un tradīcijām, ieradumiem un niķiem, lai kādu netīšām neaizvainotu. Tas vairāk attiecas uz eksotiskām zemēm. Pašu interesei grāmatnīcās var iegādāties grāmatas par dažādām Eiropas nācijām, atšķirību  kontaktējoties piem. ar vāciešiem vai itāliešiem. Ļoti īpašām zināšanām jābūt par Tuvo Austrumu kultūrām, reliģiju un paražām. Sievietei šajos ceļojumos nopietni jāpadomā par savu garderobi.  Ceļojuma īpatnības vislabāk jums paskaidros plānotais grupas pavadonis vai vietējais gids.  Piemēram, ja sieviete ir jauna un neprecējusies, tad tūrisma aģentūrā viņai ceļazīmi uz AAE pat nepārdos, vai paprasīs ļoti lielu drošības naudu.

 

Ceļasomu izmēri un svars ir atkarīgi no ceļojuma ilguma un transporta veida. Ceļojot ar lidmašīnu, jārēķinās ar jūsu bagāžas svara limitu (atkarīgs no katras aviokompānijas, vidēji 20 kg). Rokas bagāžā neatstājiet asus priekšmetus  (nagu vīlītes, šķerītes), jo tos konfiscēs drošības dienests.  Ceļojot ar mašīnu vai autobusu, ņemiet līdz ko vēlaties, tomēr pārāk daudz ceļasomas jūs tikai apgrūtinās. Visvairāk bagāžas ceļotājiem ir līdz uz Norvēģiju. Pārsvarā visi pārtikas krājumi tiek ņemti līdz, un kempingu virtuvēs tiek gatavotas vakariņas un brokastis.Atpakal
 
     

 
 
Čīle · Čehija · Ēģipte · Īrija · Ķīna · Šrilanka · Šveice · Āfrika · Albānija · Andora · Arābu Emirāti · Argentīna · Armēnija · ASV · Austrālija · Austrija · Azerbaidžāna · Bahāmu salas · Bahreina · Bali · Baltijas valstis · Baltkrievija · Beļģija · Benilukss · Botsvāna · Brazīlija · Bulgārija · Burma · Centrālamerika · Dānija · DAR · Dienvidāfrika · Dominikānas Rep. · Eiropa · Ekvadora · Fidži · Filipīnas · Francija · Franču Polinēzija · Garpagu salas · Gotlande · Grieķija · Gruzija · Havaju salas · Holande · Horvātija · Ibiza · Igaunija · Indija · Indonēzija · Irāna · Islande · Itālija · Izraēla · Jamaika · Japāna · Jaunzēlande · Jordānija · Kambodža · Kanāda · Kanāriju salas · Karību salas · Kenija · Kipra · Koreja · Kostarika · Krēta · Krievija · Kuba · Laosa · Latvija · Lielbritānija · Lietuva · Madagaskara · Malaizija · Maldivu salas · Maljorka · Malta · Maroka · Maurīcija · Maurīcijas sala · Meksika · Melnkalne · Monako · Namībija · Nekuriene... · Nepāla · Norvēģija · Omāna · Panama · Papua Jaungvineja · Peru · Polija · Portugāle · Rietumsahāra · Rumānija · Sardīnija · Serbija · Singapūra · Skandināvija · Skotija · Slovākija · Slovēnija · Somija · Spānija · Taiti · Taizeme · Tenerife · Tunisija · Turcija · Ukraina · Ungārija · Uzbekistāna · Vācija · Vatikāns · Venecuēla · Vjetnama · Zimbabve · Zviedrija ·
© Turists.net, 2003-2008. Visas tiesības aizsargātas.
magento responsive extension development
majaslapa.lv
x
Ja kāds nenoskaidrots objekts iekļūst apsargājamā teritorijā, sāk darboties apsardzes signalizācija — signalizējot ar skaņu, vai ar gaismu. Trauksmes signāls tiek raidīts uz apsardzes firmas galveno pulti. Labākie uzņēmumi nodrošinās jebkuras sarežģītības pakāpes signalizācijas sistēmu uzstādīšanu un apkalpošanu. Lai nebūtu nekāda veida bailes par savu drošību, nopietni pievērsieties idejai par apsardzes iegūšanu. Tā var būt gan objektu, gan tehniskā apsardze. Atkarīgs, ko uzskatāt par primāri apsargājamu. Mūsdienās atmaksājās nodrošināt aizsardzību gan telpām, gan āra teritorijai, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem. Kvalificēti detektīvi strādās likumu robežās, lai atrisinātu pasūtītāja uzdoto lietu. Iegādājoties īpašumus, jau savlaicīgi jāsāk domāt par tā kārtības uzturēšanu. Nekas nedos lielāku prieku, kā apziņa, ka ar mājokli viss kārtībā. Biroju uzkopšana vislabāk uzticama uzņēmumam, kas nodrošināts ar atbilstošu tehniku un kopšanas līdzekļiem.
 
The Gibraltar non-resident company is the best way to protect your
 
personal assets or to hold your property and investments, when
 
the complicated tax exemption and tax planning schemes are not needed.
 
Gibraltar offshore companies are flexible, as they can be re-domiciled
 
in many other offshore jurisdictions including Malta,
 
the British Virgin Islands and the USA.
 
BVI is a major international financial centre with offshore industry
 
strongly supported by the government.