$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
SPĀNIJA ar Rondu, Heresas zirgu baletu un pārsteidzošo Ardešas ieleju FRANCIJĀ - Turists.net - Pēdējā brīža ceļojumi, aviobiļešu rezervēšana, viesnīcas, ceļojumu katalogs, tūrisma aģentūra
 
Aizpildi pieteikumu un saņem piedāvājumu no 66 tūrisma aģentūrām
lat
rus
Pieaugušie
Bērni (2-12)
Zīdaini (0-2)
calendar
calendar
Jūsu vārds
Tālrunis
E-pasts
 
  Rezervē on-line!  
Aviobiļešu rezervēšana Viesnīcu rezervēšana
     
 
  Ieskaties  
 
     
 

Pēdējā brīža ceļojumi

 
Nākošās 7 dienas
Nākošās 14 dienas
visi pēdējā brīža ceļojumi
     
 

Ceļojumi

 
  meklēt  
TOP ceļojumi
Aktīvā atpūta (17) , Autobusu ceļojumi (42) , Avio ekskursijas (32) , Eksotika (17) , Jaunā gada (7) , Kāzu ceļojumi (2) , Kruīzi (1) , Pasākumi, koncerti (8) , Slēpošana (1) , SPA atpūta (2) , Vasaras nometnes (1) , Čarteri, turoperātori (1) , Makšķerēšana (1)
Valsts
 
     
 
 

SPĀNIJA ar Rondu, Heresas zirgu baletu un pārsteidzošo Ardešas ieleju FRANCIJĀ

 

SPĀNIJA ar Rondu, Heresas zirgu baletu un pārsteidzošo Ardešas ieleju FRANCIJĀ

Papildus informācija:
Visi ceļojumi - Spānija
- Spānija
Foto un video - Spānija
Idejas ceļojumiem - Spānija
Jaunumi - Spānija
Visi ceļojumi - Avio ekskursijas
Foto un video - Avio ekskursijas
Idejas ceļojumiem - Avio ekskursijas
Jaunumi - Avio ekskursijas

 

 

 

 

 

 

 

 

04.10. 16 dienas, cena 665 Ls.
Tupceļā lidojums Rīga – Barselona, atceļš ar autobusu. Gids Monta Skadiņa.

Barselona – Monserata – Valensija – Gvadiksa –Granāda – Alhambras pils – atpūta Tropiskajā krastā –Gibraltārs – Ronda – Heresa - Seviļja – Kordova – Toledo – Madride – Andora – Ardešas ieleja Francijā - Bamberga


Lidojums Rīga - Barselona. Iepazīšanās ar Barselonu – pilsētas apskates ekskursija ar vietējo gidu: slavenā arhitekta A.Gaudi Sv. Ģimenes baznīca un citas unikālas celtnes, grāfa Guela parks, Monžuika kalns (Olimpiskais stadions, panorāmas skatu laukumi), Olimpiskais ciemats, vecpilsēta Bari Gotic. Brīvajā laiokā iesakām apmeklēt Barselonas akvāriju, Pikaso muzeju vai Gaudi māju-muzeju. Vakarā pastaiga pa Ramblas aleju ar īpašo gaisotni – to dēvē par Barselonas Monmartru.
Ekskursija uz Monseratas tūkstošgadīgo benediktīniešu klosteri – to dibinājuši benediktiešu mūki XI gadsimta sākumā. Klosteris atrodas pasakaini ainaviskā vietā, kur pretī debesīm tiecas 1200 klinšu stabi, tajā var redzēt visas Katalonijas svētumu – Melno Madonnu.
Ceļš gar Vidusjūras piekrasti uz Spānijas dienvidiem. Valensija – pilsēta Turijas upes krastos slavena ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkaholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs.
Gvadiksas – alu pilsētas apskate: neparastā panorāma, senais cietoksnis un katedrāle, iepazīšanās ar dzīvi pazemes mājokļos.
Granādas vecpilsētas apskate. Vakarā iesakām apmeklēt burvīgu flamenko izrādi.
Pasaulslavenā Alhambras pils kompleksa apskate: cietoksnis, mauru pils un Augstais dārzs.
Atpūta pie Vidusjūras. Pēc vēlēšanās pastaiga Almunekāras vecpilsētā: pilsētas patrona Sv.Miķeļa cietokšņa, Krusta kalna un katedrāles apskate, kaktusu un papagaiļu dārza apmeklējums.
Gibraltārs – klints rags, uz kura kopš 1713. gada saimnieko angļu kolonija. Šodien tas ir savdabīgs dabas parks ar eksotisku augu un dzīvnieku valsti, noslēpumaino stalaktītu alu un… Āfrikas tuvumu.
Ronda – viena no Andalūzijas apmeklētākajām un skaistākajām pilsētām, kas atrodas 739 metru virs jūras līmeņa un izpletusies uz masīvas kaļķakmens klints, kuru vidū pārdala dziļa, šaura aiza. Pilsētai raksturīga visu laikmetu arhitektūra – ieskaitot romāņu, arābu, gotisko, renesances un barokas stilu.
Heresa de la Frontera ir slavena kā heresa ražošanas centrs un tur atrodas Heresas Karaliskā jātnieku skola. Piedāvājam Heresas zirgu baletu – īpaši iestudētas zirgu dejas un heresa degustāciju.
Heress ir stiprināts vīns, kurš tiek pagatavots no divām vīnogu šķirnēm. Dosimies ekskursija pa vīna darītavu un degustēsim heresu kopā ar slavenajām spāņu tapām.
Seviljas apskate: Spānijas un Amerikas laukumi, Marijas-Luīzes parkā Jūs apskatīsiet krāšņo gotiskā stilā celto katedrāli, Lope de Vegas teātris, Universitāte, San Telmo pils, promenāde Gvadalkviviras krastā, vēršu cīņu arēna, Opera.
Kordova. Arābu mošejas, vecpilsētas un ebreju kvartāla apskate.
Toledo. Pilsētas apskate: Alkazara pils, katedrāle, Sv.Tomasa baznīca, El Greko māja-muzejs, ebreju sinagoga.
Madride. Vakarā pastaiga pa pilsētu – diženi nami, strūklakas un katedrāles, spilgtās ielas- tās ir tikai dažas no detaļām, kas liek sajūsmināties par vienu no Eiropas skaistākajām pilsētām. Madride ir kontrastu pilsēta, kur senās pilsētas gars mijas ar moderno arhitektūru.
Madrides apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: Saules vārti, vecpilsēta ar pilsētas sirdi Plaza Mayor, muzeju trīsstūra mākslas galerijas (Prado, Karalienes Sofijas modernās mākslas muzejs, grāfa Tisena privātā kolekcija), Karaļa pils un Madrides Botāniskais dārzs. Vakarā pēc vēlēšanās iespējams vēršu cīņu apmeklējums* (atkarībā no sezonas un cīņu laika).
Neliela pastaiga Saragosā.
Andora – Pireneju kalnu kūrortvalstī. Tā pārsteidz ar savām gleznainajām ainavām, kalnu un pakalnu pakājes klātas ar mūžzaļiem mežiem, bet to sniegotās virsotnes pazūd mākoņos. Andoras sausais kalnu klimats tiek uzskatīts par ļoti veselīgu.
Iepirkšanās Andorā, to dēvē par Eiropas supermārketu zemo cenu dēļ.
Pusdienlaikā izbraukšana uz Francijas dienvidu piekrasti pa fantastiskajiem Pireneju serpentīniem.
Dosimies uz Ardešas ieleju, kur jūs pārsteigs Ardešas upes kanjons ar dabiski izveidojušos kaļķakmens tiltu pāri upei – Pont d’Are.
Bamberga, kura tāpat kā Senā Roma, atrodas uz septiņiem pakalniem, un tajā lieliski saglabājusies pieteku ieskautā vecpilsēta.


Tūrisma birojs «Relaks Tūre»
Ģertrūdes iela 50, Rīga, LV-1011
Tālrunis: 7365888, 7365889, 7365890
Fakss: 7365895
E-mail: relaksture@relaksture.lv


Atpakal
 
     

 
 
Čīle · Čehija · Ēģipte · Īrija · Ķīna · Šrilanka · Šveice · Āfrika · Albānija · Andora · Arābu Emirāti · Argentīna · Armēnija · ASV · Austrālija · Austrija · Azerbaidžāna · Bahāmu salas · Bahreina · Bali · Baltijas valstis · Baltkrievija · Beļģija · Benilukss · Botsvāna · Brazīlija · Bulgārija · Burma · Centrālamerika · Dānija · DAR · Dienvidāfrika · Dominikānas Rep. · Eiropa · Ekvadora · Fidži · Filipīnas · Francija · Franču Polinēzija · Garpagu salas · Gotlande · Grieķija · Gruzija · Havaju salas · Holande · Horvātija · Ibiza · Igaunija · Indija · Indonēzija · Irāna · Islande · Itālija · Izraēla · Jamaika · Japāna · Jaunzēlande · Jordānija · Kambodža · Kanāda · Kanāriju salas · Karību salas · Kenija · Kipra · Koreja · Kostarika · Krēta · Krievija · Kuba · Laosa · Latvija · Lielbritānija · Lietuva · Madagaskara · Malaizija · Maldivu salas · Maljorka · Malta · Maroka · Maurīcija · Maurīcijas sala · Meksika · Melnkalne · Monako · Namībija · Nekuriene... · Nepāla · Norvēģija · Omāna · Panama · Papua Jaungvineja · Peru · Polija · Portugāle · Rietumsahāra · Rumānija · Sardīnija · Serbija · Singapūra · Skandināvija · Skotija · Slovākija · Slovēnija · Somija · Spānija · Taiti · Taizeme · Tenerife · Tunisija · Turcija · Ukraina · Ungārija · Uzbekistāna · Vācija · Vatikāns · Venecuēla · Vjetnama · Zimbabve · Zviedrija ·
© Turists.net, 2003-2008. Visas tiesības aizsargātas.
magento responsive extension development
majaslapa.lv
x
Zālāja pļaušana ir ļoti svarīgs darbs vasaras sezonā. Bet, ja īpašuma lauka teritorija ir liela, tad pašiem būs grūti to apsaimniekot. Tagad sertificēti darbinieki rūpējās par dārza stilu un apkārtnes uzkopšanu. Arī sniega šķūrēšana ietilps viņu pakalpojumos. Jums tikai atliks izvēlēties piemērotāko uzņēmumu, kas savu darbu zina un strādā atbilstoši prasībām. Galvenais, lai darbi raiti ritētu uz priekšu un rezultāts būtu tāds, kādu vēlējāties redzēt. Ik gada pļaušana un šķūrēšana Jūs vairs neapgrūtinās. Ja saprotat, ka Jums nav laika aprūpēt savus īpašumus — uzturēt to vajadzīgā kārtībā, tad apsveriet iespēju par ēku apsaimniekošanu. Lai profesionāļi atvieglo Jūsu ikdienu. Sētnieku pakalpojumi ir vajadzīgi un noderīgi. Viņu darbs sagādā ne tikai labākus dzīves apstākļus, bet arī estētisku baudījumu. Teritorijas apsaimniekošana nav grūts pienākums, tā ir kā atpūta no saspringtiem ikdienas darbiem.
 
Various offshore companies are available in Gibraltar
 
including Gibraltar non-resident companies.
 
Gibraltar offshore companies are flexible, as they can be re-domiciled
 
in many other offshore jurisdictions including Malta,
 
the British Virgin Islands and the USA.
 
British Virgin Islands Business Companies are usually incorporated using
 
the English language. Provision exists for a translation of the name
 
to be included in the Memorandum and Articles of Association.