$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
$errorCode = 23
xml_error_string() = EntityRef: expecting ';'
xml_get_current_line_number() = 14
xml_get_current_column_number() = 149
xml_get_current_byte_index() = 876
Ceļojumu birojs „ASTRA TŪRE” piedāvā jaunu pakalpojumu- www.aviokase.lv - Turists.net - Pēdējā brīža ceļojumi, aviobiļešu rezervēšana, viesnīcas, ceļojumu katalogs, tūrisma aģentūra
 
Aizpildi pieteikumu un saņem piedāvājumu no 66 tūrisma aģentūrām
lat
rus
Pieaugušie
Bērni (2-12)
Zīdaini (0-2)
calendar
calendar
Jūsu vārds
Tālrunis
E-pasts
 
  Rezervē on-line!  
Aviobiļešu rezervēšana Viesnīcu rezervēšana
     
 
  Ieskaties  
 
     
 

Pēdējā brīža ceļojumi

 
Nākošās 7 dienas
Nākošās 14 dienas
visi pēdējā brīža ceļojumi
     
 

Ceļojumi

 
  meklēt  
TOP ceļojumi
Aktīvā atpūta (17) , Autobusu ceļojumi (42) , Avio ekskursijas (32) , Eksotika (17) , Jaunā gada (7) , Kāzu ceļojumi (2) , Kruīzi (1) , Pasākumi, koncerti (8) , Slēpošana (1) , SPA atpūta (2) , Vasaras nometnes (1) , Čarteri, turoperātori (1) , Makšķerēšana (1)
Valsts
 
     
 
 

Ceļojumu birojs „ASTRA TŪRE” piedāvā jaunu pakalpojumu- www.aviokase.lv

 

Ceļojumu birojs „ASTRA TŪRE” piedāvā jaunu pakalpojumu- www.aviokase.lv

Papildus informācija:
Visi ceļojumi - Latvija
Foto un video - Latvija
Jaunumi - Latvija

Ceļojumu birojs „ASTRA TŪRE” ir izveidojis jaunu portālu www.aviokase.lv, kas sācis darboties no 25.08.06 un piedāvā aviobiļešu rezervāciju un iegādi internetā. Portāls aviokase.lv palīdz izvēlēties un rezervēt aviobiļetes starp 1000 aviokompāniju reisiem uz vairāk nekā 3000 lidostām pasaulē.

Portāls izveidots ceļotāju ērtībām - tajā saprotami izskaidrots rezervācijas process un atbildēts uz klientu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Portāls kalpo kā ceļojumu konsultants, piedāvā labākos lidojuma laikus un izdevīgākās cenas 7 dienu ietvaros no izvēlētā datuma, kā arī sniedz noderīgu informāciju par izvēlētā ceļojuma galapunktu.

Portāls www.aviokase.lv piedāvā 3 veida reisu meklētājus:

Masterprices, kas sniedz vairāk nekā 100 izvēlētā galapunkta un laika reisu variantus. Šis meklētājs vairāk ir piemērots sarežģītiem un tāliem ceļojumiem.

Pašu izdevīgāko cenu meklētājs, kas piedāvās visus tiešos reisus no Rīgas uz izvēlēto galapunktu. Šis meklētājs īpaši izdevīgs ir tad, ja ir nepieciešama pati zemākā cena un ja ir iespējams, ka izvēlētais datums var mainīties 7 dienu intervālā.

Timetables, kas piedāvā visus iespējamos savienojumus, neuzrādot cenas. Šis meklētājs, galvenokārt, izmantojams informācijas iegūšanai.

Portāls aviokase.lv piedāvā arī vairākus norēķina veidus - ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti, debetkarti vai skaidrā naudā jebkurā no “ASTRA TŪRE” birojiem (Rīgā, Liepājā vai Daugavpilī).

Arī aviobiļetes saņemšanas veidu klientam ir iespēja izvēlēties- „ASTRA TŪRE” birojos, ar kurjerpastu vai ar elektroniskā pasta starpniecību.
Aviobiļetes rezervāciju var parbaudīt, apmeklējot interneta portālu www.checkmytrip.com. Portāls sniegs arī noderīgu informāciju (lidosta, laika apstākļi, metro un valūtas kurss) par valsti uz kuru paredzēts ceļot.
Ceļojumu birojs „ASTRA TŪRE” tūrismā darbojas kopš 1995. gada. Piedāvā saviem klientiem pilnu tūrisma pakalpojumu klāstu. Sīkāku informāciju par biroju un  piedāvātajiem pakalpojumiem varat atrast „ASTRA TŪRE” mājas lapā www.astrature.lv

www.aviokase.lvAtpakal
 
     

 
 
Čīle · Čehija · Ēģipte · Īrija · Ķīna · Šrilanka · Šveice · Āfrika · Albānija · Andora · Arābu Emirāti · Argentīna · Armēnija · ASV · Austrālija · Austrija · Azerbaidžāna · Bahāmu salas · Bahreina · Bali · Baltijas valstis · Baltkrievija · Beļģija · Benilukss · Botsvāna · Brazīlija · Bulgārija · Burma · Centrālamerika · Dānija · DAR · Dienvidāfrika · Dominikānas Rep. · Eiropa · Ekvadora · Fidži · Filipīnas · Francija · Franču Polinēzija · Garpagu salas · Gotlande · Grieķija · Gruzija · Havaju salas · Holande · Horvātija · Ibiza · Igaunija · Indija · Indonēzija · Irāna · Islande · Itālija · Izraēla · Jamaika · Japāna · Jaunzēlande · Jordānija · Kambodža · Kanāda · Kanāriju salas · Karību salas · Kenija · Kipra · Koreja · Kostarika · Krēta · Krievija · Kuba · Laosa · Latvija · Lielbritānija · Lietuva · Madagaskara · Malaizija · Maldivu salas · Maljorka · Malta · Maroka · Maurīcija · Maurīcijas sala · Meksika · Melnkalne · Monako · Namībija · Nekuriene... · Nepāla · Norvēģija · Omāna · Panama · Papua Jaungvineja · Peru · Polija · Portugāle · Rietumsahāra · Rumānija · Sardīnija · Serbija · Singapūra · Skandināvija · Skotija · Slovākija · Slovēnija · Somija · Spānija · Taiti · Taizeme · Tenerife · Tunisija · Turcija · Ukraina · Ungārija · Uzbekistāna · Vācija · Vatikāns · Venecuēla · Vjetnama · Zimbabve · Zviedrija ·
© Turists.net, 2003-2008. Visas tiesības aizsargātas.
magento responsive extension development
majaslapa.lv
x
Ikdienā apsardzes signalizācija praktiski ir nemanāma, jo darbojās tikai trauksmes situācijās. Tādi literārie tēli kā Šerloks Holmss un Erkils Puaro var iemiesoties arī dzīvē. Mūsdienās detektivu pakalpojumi tiek izmantoti dažādas informācijas iegūšanai un apstrādei. Detektīvi savu darbu uztver nopietni un pret pasūtītajiem uzdevumiem izturas atbildīgi. Apsardze ir daudzpusīgs pakalpojums, jo ar to var nodrošināt gan privātpersonu, gan telpu, gan āra teritoriju aizsardzību. Visi šie veidi gan ir vienādi svarīgi un nepieciešami. Turklāt vienā apsardzes uzņēmumā pasūtot vairākus pakalpojumus, ietaupīsiet līdzekļus. Detektīvi darbojās precīzi un rūpīgi, jo no tā ir atkarīgs viņu atalgojums un klientu skaits. Nav mazsvarīga arī pasūtītāja ieguldītā artava. Tādēļ, ja esat nolēmuši algot detektīvu, sniedziet viņam visu nepieciešamo informāciju pilnā apjomā. Tikai tā būs iespējams sameklēt kādu pazudušu personu vai nozaudētu lietu, vai iegūt kādus vajadzīgus datus. Namu apsaimniekotājs ir labākais variants, kam uzticēt savu īpašumu, lai netērētu tam savu dārgo laiku. Namu apsaimniekotāji rūpīgi sekos līdzi, kā risinās ēku pārvaldīšana.
 
The standard package of documents for Seychelles IBC incorporation
 
usually corresponds to the formal requirements of the most banks, so the
 
procedure of opening offshore bank account is quick and quite simple.
 
Most registered agents in Seychelles, together with
 
offshore company registration services, provide additional services
 
for legal operation and maintenance of Seychelles IBC's.
 
British Virgin Islands (BVI) offshore company incorporation.